A Semmering és környéke. h. n., é. n., Panoráma (Panoráma útikönyvek 8.). Térképpel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Carl R. Raswan: Im Land der Schwarzen Zelte. Mein Leben unter den Beduinen. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. /
Linen-binding, in good condition, in german language.
Lenzatti, Artur: Tauernbahn-Reiseführer, von München über Salzburg ... durch Kärnten zur Adria. Klagenfurt, 1921, Verlag der Kärntner Tauern-Adria-Reisezeitung.
Schweiz: Westschweiz und das Berner Oberland. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 258.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.
Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 1-3. köt. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Baedeker, Karl: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Vegyes kis útikönyv tétel, különféle német nyelvű vezetők: Schider, Eduard: Gastein (Salzburg, 1925); Offizieller Führer durch die München (München, [1912]); Griebens Reiseführer Bd. 105: Mailand und Umgebung (Berlin, 1925); Strau$, Valentin: Kleiner Kletterführer (Linz, 1938). Példányonként változó állapotban.