Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 444

Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
16046.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16048.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
George Tabori: A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.
16049.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16050.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16051.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16052.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16053.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16054.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16055.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16056.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16057.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft