Okmányok

Tételek száma: 115

1900 Debrecen, Debrecen szabad királyi városa polgármestere által kiadott jegyzőkönyvmásolat, rajta Simonffy Imre királyi tanácsos, polgármester aláírásával
11755.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1902 M. Kir. Államvasutak fényképes I. osztályú kedvezményes árú éves bérletjegye, közp. mértékhiteleső m. kir. bizottsági főfelügyelő részére, aranyozott bőrtokban, aláírással, a keményhátú fotó kiszakadt a bőrtokból.
11756.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1903 DDSG fuvarlevél 2 db Pancsova város be- és kiviteli bélyeggel. Ketté szakadva! / Pancova DDSG bill of freight with import and export stamps torn into 2.
11757.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1906-1909 Kolozsvár, Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem leckekönyve, joghallgató részére, az egyetem tanárainak (Óvári Kelemen, Böhm Károly, Kiss Mór, Balogh Arthur, Boér Elek, Szadeczky Lajos, Kosuthány Ignác...stb.), valamint az egyetem rektorainak (Moldován Gergely, Udránszky László) és dékánjainak (Kosuthány Ignác, Óvári Kelemen) aláírásaival, végbizonyítvánnyal, 2 db 2kr. 9 db 30f. okmánybélyegekkel, szárazpecséttel, kopottas egészvászonkötésben.
11758.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1908 Lukse-Fábry Béla (1844-1915) miniszteri osztálytanácsosi címmel felruházott műszaki tanácsos, építész nyugdíjazási, és magyar királyi udvari tanácsosi cím adozmányozásáról szóló értesítése, köszönetnyilvánító sorokkal a 41 évi szolgálatért, gépelt levél, kereskedelmügyi m. k. miniszter fejléces papírján, Kossuth Ferenc (1841-1914) miniszter aláírásával, 30 filléres okmánybélyeggel.
11759.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1910 Steiner Rezső díszes fejléces számla, okmánybélyeggel
11760.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1912 Temetkezési segélyalap igazolvány tagsági bélyegekkel
11761.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1916 Nagyrőce város polgármesteri hivatala által kiállított szegénységi bizonyítvány, pecséttel, a polgármester aláírásával.
11762.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917 Bp., Magyar Királyi Államvasutak által kiállított fényképes igazolvány
11763.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917-1920 Budapesti Tudományegyetem (Bp., Királyi Magyar Tudomány Egyetem) leckekönyve női bölcszészhallgató részére, az egyetem tanárainak (Marczali Henrik, Ballagi Aladár, Riedl Frigyes, Domanovszky Sándor, Beöthy Zsolt, Fejérpataky László ..stb), valamint rektorának (Grosschmid Béni), és dékánjainak (Goldzicher Ignác, Angyal Dávid) aláírásaival, több helyen az egyetem quastorának, Nickmann Ottónak a bejegyzésével, 1 db 2kr. 2 db 1kr. 3 db 30f. okmánybélyggel, szárazpecséttel, kopottas egészvászon-kötésben.
11764.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1918 A Trencséntepliczi fürdő díszes fejléces számlája
11765.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1918 Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége, budapesti tagsági igazolvány rengeteg tagsági bélyeggel / society of Hungarian metal industry workers, membership card
11766.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft