Nyomtatványok

Tételek száma: 247

12761.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1898 Erzsébet emlékbeszéd. Felséges királyasszonyunknak 1898. szeptember 10-én történt gyászos elhunyta alkalmából tartotta dr. Venetianer Lajos. Ujpest, 1989. Schön Bernát. Kiadja az Ujpesti Izraelita nőegylet. 10p. 22x27 cm
12762.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
12763.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Bajsai Vojnits István Bács-Bodrog vármegye és Zombor sz. kir. város főispánja, kiadja Bitter Nándor és Fia, 65x50 cm
12764.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1900 Várna, litho kép, üvegezett keretben, 13x20 cm
12765.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Krisztus a Kálvárián, Munkácsy festményéről készül fénynyomat, 18×25 cm
12766.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Album von Karlsbad, rajzos leporelló, 38 látképpel, díszes vászonkötésben
12767.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Guide to Budapest, francia nyelvű útikalauz, kihajtható Budapest térképpel, 16 db Divald Károly képpel, 16x11 cm
12768.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12769.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 2 db dombornyomott, litho üdvözlő kártya / 2 itho greeting cards
12770.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlő és reklámkártya / 3 embroided litho greeting cards
12771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 (elektr. motor- és dinamó-) Szénkefe-gyár litho reklámkártyája / Sächsische Dynamobürsten-Fabrik Sauerbrey-Kostorz Dresden, litho advertising 15x10 cm
12772.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft