Festmények és grafikák Tételek száma: 262
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1381822
10229
294
32000
Wilhelm Lajos (?-?): Virágcsendélet, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, kopottas fa keretben, 45x39cm., 70x60 cm. 1564780
10230
294
Zádor István (1882-1963): Tihanyi kompnál Litográfia, karton, kis gyűrődéssel folttal, jelzett, keretben 29×44 cm 1559143
10231
294
Zámbó jelzéssel: Férfi portré, olaj, farost, 50×40 cm 1560740
10232
294
Zorkóczy jelzéssel: Falu. Vegyes technika, papír, üvegezett sérült keretben, 25×34 cm 1559395
10233
294
Olvashatatlan jelzéssel: Odilon Redon után - Virágok. Olaj, farost, 30x20 cm 1558828
10234
294
Olvashatatlan jelzéssel: Vízió. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x12 cm 1559392
10235
294
Olvashatatlan jelzéssel: Szerenád. Olaj, farost, 25x20 cm 1538952
10236
294
Olvashatatlan jelzéssel: Törökök Koreában. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34x40 cm 1512770
10237
294
Olvashatatlan jelzéssel: Föld út. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm 1542460
10238
294
Olvashatatlan jelzéssel: Beácskatopolya. Színezett rézkarc, papír, 27×42 cm 1560695
10239
294
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Portré 1846, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×19 cm 1559966
10241
294
Olvashatatlan jelzéssel: Nő korsóval. Olaj, falemez, sérült, keretben, 54×36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft