Festmények és grafikák Tételek száma: 262
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1561744
10180
294
Sostarics Lajos (1896-1968): Hősök tere a Városliget felöl. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 17×11 (2×) cm 1557857
10181
294
Sostarics Lajos (1896-1968): A kiscelli Schmidt-kastély, tus, papír, jelzés nélkül, 21×30 cm 1557852
10182
294
Sostarics Lajos (1896-1968): Újpesti kikötő, akvarell, papír, jelzés nélkül, 21×30 cm 1559980
10183
294
Spányi jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, sérült, 60×80 cm 1545442
10184
294
Starmüller Géza (1931-): Várad környéki táj. Akvarell, papír, jelzett, 59×39 cm 1512280
10185
294
Stettner Béla (1928-1984): Disznóperzselés. Linó, papír, jelzett, 21×31 cm 1558621
10186
294
11000
Stolz Tamás (?-): Impresszió. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm 1558605
10187
294
Storkné Szabó Dóra (1961-): Más perspektíva. Olaj, fotólap, jelzett, 50×20 cm 1559121
10188
294
Szabó jelzéssel: Csendélet, olaj, farost, keretben, 33×33 cm 1558792
10189
294
Szász Endre (1926-2003): Alakok, 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8×11 cm 1560964
10190
294
Szász jelzéssel: Pár. Tus, papír, 23×13 cm 1560938
10191
294
Szász jelzéssel: Család. Tus, papír, 23×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft