Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419262
10536
294
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1542922
10537
294
Ex libris - small-graphics
Selmeczi-Skonda Károly (1912-1987): Irredenta ex libris Déry Ernőné. Fametszet, papír, jelzett, dúcon, 7×6 cm 1542910
10538
294
Ex libris - small-graphics
Selmeczi-Skonda Károly (1912-1987): Erotikus ex libris Réthy István. Fametszet, papír, jelzett, dúcon, 13×9 cm 1562133
10539
294
Ex libris - small-graphics
Sokol jelzéssel: Erotikus ex libris. Elsner. Klisé 9x11 cm paszpartuban 1418868
10540
294
Ex libris - small-graphics
Takács Dezső (1933-): Iskolai ex librisek (3db). Linó, papír, jelzett a linón, 9×8-11×9 cm 1419234
10541
294
Ex libris - small-graphics
Väino Tönisson(?-?): Ex libris Aadu Ritso Pere. Fametszet, papír, jelzett, 9x7 cm 1558818
10542
294
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): 5 db alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzettek, különböző méretben 1558826
10543
294
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): 2 db alkalmi kisgrafika, fametszet, papír, jelzettek a fametszeten, különböző méretben 1558824
10544
294
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): 10 db ex libris, fametszet/linó/klisé, papír, jelzettek a dúcon, különböző méretben 1558814
10545
294
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): 6 db ex libris, linó/fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben 1563446
10546
294
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Jó étvágyat!, humoros alkalmi kisgrafika, színezett rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 8×8 cm 1563454
10547
294
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): 4 db ex libris, köztük judaika is, fametszet, papír, jelzettek a fametszeten, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft