Bolhapiac Tételek száma: 265
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1532304
11300
294
Flea Market
Fém zsebóratok, rúzstartó, gyémánt tartó dobozka / Metal boxes 1532299
11301
294
Flea Market
Antik német Admiral Junior 4. ezüst négyszínű töltőceruza működik, benne hegyekkel! / Vintage German propelling pencil 1517576
11302
294
Flea Market
cca 1930 Ibusz, magyar címeres jelzett bőr irattárca 12x18 cm 1561927
11303
294
Flea Market
2 pakli szexi kártya az 1960-1970-es évekből 1561946
11304
294
Flea Market
"Neked szentelve" - festett antik miniatűr selyemkép, üvegezett keretben, 7,5x11 cm 1561940
11305
294
Flea Market
Dukát filteres cigaretta, Sátoraljaújhelyi Dohánygyár, bontatlan csomagolásban 1558507
11306
294
Flea Market
Cinóberfa kitűző, faragott, fém hátlappal, 6x5 cm 1558369
11307
294
Flea Market
1558378
11308
294
Flea Market
Korall nyaklánc, h: 56 cm 1558239
11309
294
Flea Market
2 db német hegyező(egyik AW Faber) + 1 db mini kézi lyukasztó 1542791
11310
294
Flea Market
1558365
11311
294
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft