Amerikai Egyesült Államok / Texas DN "Oso Naval Lodge #1282, AF & AM - Corpus Christi, Texas" szabadkőműves, aranyozott fém emlékérem (31,5mm) T:2
USA / Texas ND "Oso Naval Lodge #1282, AF & AM - Corpus Christi, Texas" freemasonry, gold plated metal commemorative medal (31,5mm) C:XF
Csehszlovákia 1935. "Tomáš G. Masaryk / Na Pamět 85. Narozenin Prvního Presidenta Republiky (A Csehszlovák Köztársaság első elnökének 85. születésnapja emlékére)" Br emlékérem. Szign.: Otakar Španiel (1881-1955) (50mm) T:2
Czechoslovakia 1935. "Tomáš G. Masaryk / Na Pamět 85. Narozenin Prvního Presidenta Republiky (to remembrance the 85th birthday of the first president of the Czechoslovak Republic)" Br commemorative medal. Sign.: Otakar Španiel (1881-1955) (50mm) C:XF
Franciaország ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Az Eiffel-torony csúcsa - A felépítés emlékérme)" jelzett Br emlékérem. Szign.: CAM(?) (40,5mm) T:1-,2
France ~1889. "Sommet de la Tour Eiffel - Souvernir de l'Ascension (Top of the Eiffel Tower - Souvenir of the Ascent)" hallmarked Br commemorative medal. Sign.: CAM(?) (40,5mm) C:AU,XF
Franciaország 1900. "Monnaie de Paris" párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1-
France 1900. "Monnaie de Paris" coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU
Kanada 1966. "Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) T:2
Canada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:XF
Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem 2db klf kiadásban (36mm) T:1-
Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" 2pcs of diff Cu-Ni-Zn commemorative medallions (36mm) C:AU
Kanada 2001. "A Nemzetközi Jégkorong Liga csillagai - Jean Béliveau" Ni emlékérem (27mm) T:BU
Canada 2001. "National Hockey League All-Stars - Jean Béliveau" Ni commemorative coin (27mm) C:BU
Kuba 1982. "Congreso Sindical Mundial (Szakszervezetek Világkongresszusa)" fém emlékérem lezárt plasztiktokban (37mm) T:BU
Cuba 1982. "Congreso Sindical Mundial (World Trade Union Congress)" metal commemorative medal in sealed plastic case (37mm) C:BU
Német Birodalom ~1914-1915. "Der Deutsche Kronprinz" Vilmos koronaherceget ábrázoló Br plakett. Szign.: HOLY FRS (49mm) T:2 patina
German Empire ~1914-1915. "Der Deutsche Kronprinz" Br plaque depicting Crown Prince Wilhelm. Sign.: HOLY FRS (49mm) C:XF patina
NDK 1968. 8db-os emlékérem szett díszdobozban, az érmeken Lasker, Hölderlin, Brecht, Braun, Winckelmann, Schleiermacher, Reinhardt és Pettenkofer portréi T:2
GDR 1968. 8pcs of commemorative medallions in case, on the medallions with portraits of Lasker, Hölderlin, Brecht, Braun, Winckelmann, Schleiermacher, Reinhardt and Pettenkofer C:XF
NDK 1981. "25 éves a Néphadsereg 1956-1981" fém emlékérem eredeti tokban T:BU
GDR 1981. "25th Anniversary of the People's Army 1956-1981" metal commemorative medallion in original case C:BU