1848-49 a korabeli napilapok tükrében. Összeállította: Bay Ferenc. Officina Könyvtár. Bp., 1943, Officina, 186 p. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borítója kopottas.
Eugene Horváth: Responsibility of Hungary for the War. Budapest, 1933, Hungarian Frontier Readjustment League (Magyar Revíziós Liga), Sarkany Printing Co.(Sárkány nyomda), 98 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelven. Horváth Jenő: Magyarország felelőssége a háborúért. / Paperbinding, in English .
Gloria Victis. Az 1956-os magyar szabadságharc költői visszhangja a nagyvilágban. München, 1966, Nemzetőr. Szerk.: Tibor Tollas. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, több nyelven, jó állapotban.