Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1916, Légrády Testvérek, 63+64+64 p. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés.
Robert Sherrod: Tarawa. [Washington], 1944, Egyesült Államok Tájékoztató Hivatala (Duell Slon and Pearce), 88 p.+16 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója leszakadt a könyvtestről, cellux-szal ragasztott, javított gerinccel.
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.)
Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.
Pollack, Kenneth M.: Arabs at War. Military Effectiveness 1948-1991. Lincoln - London, 2004, University of Nebraska Press. Papírkötésben, jó állapotban.