Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 152

Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Szerkesztő Sik Csaba. Bp., 1975, Magvető, 26 p. Kiadói szakadozott, megviselt állapotú papírmappa, a mappán belül ajándékozási sorokkal.
15419.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Három épészettel foglalkozó könyv:  Magyar építészet (A XIX. század végéig.) Bp., 1954, Építésügyi kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval. Magyar Művésyzet 1800-1945. Szerk.: Zádor Anna. Magyarországi Művészet története II. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, számos fotóval illusztrálva.  Pogány Frigyes, Balázs Éva, Szentkirályi Zoltán: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. 2. átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15420.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Időszeletek. Molnár István Géza fényképei. Szerk.: H. Szilasi Ágota. Eger, 2006, Bartakovits Béla Művelődési Központ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Molnár István Géza fotóművész, és Cs. Varga István irodalomtörténész által dedikált.
15421.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mocsár Eleonóra - Palotainé Kali Gabi: Sáregres Csókja. A szentlélek munkája egy Festőművészben. Bp., 2008, Közelkép Stúdió Bt. Készült 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15423.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pittori ungheresi in Italia (1800-1900). Szerk.: Hessky Orsolya. Bp.-Roma, (2002) , Magyar Nemzeti Galéria-Accademia dUngheria. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.
15424.

Pittori ungheresi in Italia (1800-1900). Szerk.: Hessky Orsolya. Bp.-Roma, (2002) , Magyar Nemzeti Galéria-Accademia d'Ungheria. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Magyar Nemzeti Galéria késő reneszánsz és barokk kiállítása. Képek és szobrok. Szerk.: Mojzer Miklós. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap, 93 p. Kiadói papírkötés.
15425.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Nemzeti Galéri művészeti katalógusai, 2 db:  Theodore Gericault (1791-1824) rajzai a roueni Szépművészeti Múzeum gyűjteményéből. Szerk: Szinyei Merse Anna. Bp., 1982. Kiadói papírkötés.  Trauner (Párizs) kiállítás. Szerk.: R. Bajkay Éva. Bp., 1981. Kiadói papírkötés.
15426.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Magyar népélet 1850-1900. (Rajzok és vízfestmények.) Ungarisches Volksleben 1850-1900. (Zeichnuingen und Aquarelle.) Szerk.. M. Heil Olga. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven./Paperbinding, in Hungarian and German language.
15427.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kiállítási katalógusok, 5 db:  Németh Éva kiállítása. Bp., 1986, Számalk-ny. Kiadói papírkötés.  Kiss György Érem Kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Erika Kiffl kiállítása. Bp., 1986, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés.  Réti Zoltán festőművész kiállítása. Akvarellek Nógrádból. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Butak András-Molnár László József-Elekes Károly kiállítása. Természet-rajz. Bp., 1986, Budapest Galéria. Kiadió papírkötés.
15428.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Anna Margit. Szerk.: Szakál Edit. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Kiállítási katalógus.
15429.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Konrad Oberhuber, Sabine Kehl Baierle: Mesterrajzok New Yorkból. Négy amerikai magángyűjtemény. Fordította Harmath Anikó. Bp., 1989, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés,
15430.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Vera: Üvegen innen és túl. - Bor és üveg. A borfogyasztás, a borkultúra üvegedényei a XVII. századtól napjainkig. Bp., 2003, Magyar Szőlő és Borkultúra Kht. Kiadói papírkötés. Kiállítási katalógus.
15431.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft