Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Szerkesztő Sik Csaba. Bp., 1975, Magvető, 26 p. Kiadói szakadozott, megviselt állapotú papírmappa, a mappán belül ajándékozási sorokkal.
Három épészettel foglalkozó könyv:
Magyar építészet (A XIX. század végéig.) Bp., 1954, Építésügyi kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval.
Magyar Művésyzet 1800-1945. Szerk.: Zádor Anna. Magyarországi Művészet története II. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, számos fotóval illusztrálva.
Pogány Frigyes, Balázs Éva, Szentkirályi Zoltán: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. 2. átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
Időszeletek. Molnár István Géza fényképei. Szerk.: H. Szilasi Ágota. Eger, 2006, Bartakovits Béla Művelődési Központ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Molnár István Géza fotóművész, és Cs. Varga István irodalomtörténész által dedikált.
Mocsár Eleonóra - Palotainé Kali Gabi: Sáregres Csókja. A szentlélek munkája egy Festőművészben. Bp., 2008, Közelkép Stúdió Bt. Készült 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Pittori ungheresi in Italia (1800-1900). Szerk.: Hessky Orsolya. Bp.-Roma, (2002) , Magyar Nemzeti Galéria-Accademia d'Ungheria. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.
A Magyar Nemzeti Galéria késő reneszánsz és barokk kiállítása. Képek és szobrok. Szerk.: Mojzer Miklós. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap, 93 p. Kiadói papírkötés.
Magyar népélet 1850-1900. (Rajzok és vízfestmények.) Ungarisches Volksleben 1850-1900. (Zeichnuingen und Aquarelle.) Szerk.. M. Heil Olga. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven./Paperbinding, in Hungarian and German language.
Konrad Oberhuber, Sabine Kehl Baierle: Mesterrajzok New Yorkból. Négy amerikai magángyűjtemény. Fordította Harmath Anikó. Bp., 1989, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés,
Varga Vera: Üvegen innen és túl. - Bor és üveg. A borfogyasztás, a borkultúra üvegedényei a XVII. századtól napjainkig. Bp., 2003, Magyar Szőlő és Borkultúra Kht. Kiadói papírkötés. Kiállítási katalógus.