Kert... Szerk.: Wehner Tibor. Gödöllő, [2002],Gödöllői Új Művészet Közalapítvány, 43 p. Kiadói papírkötés."Az e kötetben kiadott versek, idézetek, alkotói vallomások a Gödöllői Iparművészeti Műhely kertjében hangzottak el a műhely alkotói és a meghívott művészek tolmácsolásában 2001. július 2-án a Kert...című kiállítás megnyitóján. A megnyitó anyagát 2001-2002 telén a gödöllői műhely-kert ihletettt írások egészítették ki."
Francois Mauriac: Le baiser au lépreux. 37 Bois originaux de Roger Grillon. Paris, é.n. Livre de Demain, Artheme Fayard & C. 93 p. 37 eredeti fametszettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Jajczay János: Karácsony a művészetben. 45 színes táblával illusztrálva. Bp., é.n., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott, javított papírborítóval, de egyébként jó állapotban.