https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 379

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban.  Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos.  Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. Versek. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+LI+556 p. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 2. Prózai dolgozatok. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t+575+XLIII p.+2 t.  Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 3. Levelezés I. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+XIX+494 p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 4. Levelezés II. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t.+474 p.+1 t. A kötése a 464/465 p. között sérült.
15931.

Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban. Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. Versek. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+LI+556 p. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 2. Prózai dolgozatok. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t+575+XLIII p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 3. Levelezés I. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+XIX+494 p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 4. Levelezés II. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t.+474 p.+1 t. A kötése a 464/465 p. között sérült.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.
15932.

Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Garay János összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!
15933.

Garay János összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, néhány gerincen kisebb kopás, a kötetek egy része szép állapotban, összeségében jó állapotban.
15934.

Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, néhány gerincen kisebb kopás, a kötetek egy része szép állapotban, összeségében jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
3
Ligárt Mihály: Vezérkönyv a beszéd- és értelemgyakorlatok tanításához. Pápa, 1912, Főiskolai-ny. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
15935.

Ligárt Mihály: Vezérkönyv a beszéd- és értelemgyakorlatok tanításához. Pápa, 1912, Főiskolai-ny. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Bródy Sándor: Erzsébet dajka és más cselédek. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a gerince sérült, szakadt, a borítója elvált a könyvtesttől, a kötése sérült, 48 és 63 oldalak, és a 96-113 oldalak között a kötés elvált, a könyvből több lap kijár.
15936.

Bródy Sándor: Erzsébet dajka és más cselédek. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a gerince sérült, szakadt, a borítója elvált a könyvtesttől, a kötése sérült, 48 és 63 oldalak, és a 96-113 oldalak között a kötés elvált, a könyvből több lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15937.

Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Szávay Zoltán: Az ismeretlen út. Budapest, 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 114 p. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban.
15938.

Szávay Zoltán: Az ismeretlen út. Budapest, 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 114 p. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Tatay Sándor: Jelek a porban. Elbeszélések. Budapest, 1939, Magyar Élet, 179 p. Kiadói némileg foltos egészvászon kötés. Első kiadás.
15939.

Tatay Sándor: Jelek a porban. Elbeszélések. Budapest, 1939, Magyar Élet, 179 p. Kiadói némileg foltos egészvászon kötés. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben.
15940.

Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik
15941.

Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Világirodalmi lexikon I-XIX. kötet. Bp., 1984, Akadémiai Kiadói. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15942.

Világirodalmi lexikon I-XIX. kötet. Bp., 1984, Akadémiai Kiadói. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz