Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 379

Blondel, Sacy von [Megyery Sári]: Csak a fényre vigyázz! Molnár C. Pál rajzaival. Bp., é. n., Dick Manó. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban.
16087.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16088.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tersánszky J. Jenő: A havasi selyemfiu. Bp., 1925, Amicus. Kiadói papírtkötés.
16089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16090.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pauline Schanz, H. Waldemar: Mädchen-geschichten. Willy Plank hat színes egészoldalas illusztrációjával. Stuttgart, é.n., Loewes Verlag Ferdinand Karl. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
16091.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kolozsvári Grandpierre Emil: Harmatcseppek. Bp., 1974, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16092.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Stuttgart-Berlin-Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Hetedik kiadás. Kiadói félbőr-kötés, sérült gerinccel, német nyelven. / Half-linen-binding, with a little bit damaged spine, in German language.
16093.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyvtétel, 5 db:  K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.  Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.  Marcella DOrta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16094.

Vegyes könyvtétel, 5 db: K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal. Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Magyar-francia szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, magyar és francia nyelven.
16095.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16096.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16097.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy-két lapszél picit foltos, egy-két illusztrációt részben kiszíneztek.
16098.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft