https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 379

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.
16003.

Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
August Strindberg: A Kapocs. (Szomorújáték egy felvonásban) Fordította Bálint Lajos. Tevan Könyvtár 84. Békéscsaba, 1916, Tevan kiadás, 47 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztott gerinccel, szakadozott borítóval.
16004.

August Strindberg: A Kapocs. (Szomorújáték egy felvonásban) Fordította Bálint Lajos. Tevan Könyvtár 84. Békéscsaba, 1916, Tevan kiadás, 47 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztott gerinccel, szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 104 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, foltos!
16005.

Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 104 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, foltos!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.
16006.

Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
16007.

Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.
16008.

Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
16009.

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.
16010.

Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16011.

Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.
16012.

Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben
16013.

Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Johann Aranys ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.
16014.

Johann Arany's ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz