Magyarország Tételek száma: 682
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1554775
20120
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balaton, Napfürdő, csoportkép 1552423
20121
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balaton, yacht (kopott sarkak / worn corners) 1473930
20122
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balaton, gyermekélet, gyerekek (EK) 1473814
20123
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balaton, térkép, Csongor, Jókai gőzhajók, Képzőművészeti Alap kiadása s: Farnadi Frigyes (EK) 1553828
20124
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balatonakarattya, Balaton part és strandfürdő (Rb) 1554954
20125
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Balatonaliga, Aliga; Hauser villa. KIadja Novák Jenő 1554931
20126
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Balatonaliga, Helle nyaraló. Novák Jenő kiadása 1552640
20127
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balatonaliga, Strand fürdő, photo (felületi sérülés / surface damage) 1553021
20128
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1914 Balatonalmádi, vitorlások, photo (EB) 1473931
20129
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balatonalmádi, Strandfürdő, fürdőzők (EK) 1472879
20130
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Balatonalmádi, Parti részlet az irredenta örökmécsessel (EK) 1551896
20131
293
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Balatonalmádi-fürdő, Fövenyfürdő (fa) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft