Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1552144
10319
293
28000
Jelzés nélkül: Bűnbeesés, olaj, vászon, 116,5×28,5 cm 1555744
10320
293
Vásározók, vegyes technika, karton, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 19.5x24.5 cm. 1553404
10321
293
Jelzés nélkül: Csecsemő portré. Pasztell, karton, 34×25 cm 1551793
10322
293
Jelzés nélkül: Napnyugta. Olaj, farost (sérült), 36×60 cm 1550215
10323
293
70000
cca 1800 Jelzés nélkül: Szentlélek. Olaj, vászon, restaurált, 66×47 cm 1550408
10324
293
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm 1524518
10325
293
Jelzés nélkül: Stockholm, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 46×34 cm 1549687
10326
293
Jelzés nélkül: Mosó nők. Olaj, karton, keretben, 35×49 cm 1549754
10327
293
28000
Jelzés nélkül: Konyha ablak. Olaj, vászon-karton, hátoldalon "Bruck Lajos hagyatéka" raglappal és árverési számmal, 36×25 cm 1505338
10328
293
Jelzés nélkül: Art- deco szoba belső. Színes ceruza, papír, kis gyűrődéssel, 21×30 cm, cca 1930 1389276
10329
293
Jelzés nélkül: Táncolók. Olaj, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm 1453244
10330
293
Jelzés nélkül: Sziluett pezsgöző párocska. Kollázs, papír, 15×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft