Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1551441
10293
293
Olvashatatlan jelzéssel: Főtér, olaj, farost, sérült, 35,5×45 cm 1551847
10294
293
5 db kommunista témájú rézkarc különböző művészektől: Váci András (1928- ), Veszprémi Endre (1925- ), stb., rézkarc, papír, jelzettek, 20×29 cm 1553287
10295
293
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db tus rajz, papír, üvegezett keretben 29×23 cm (2×) 1551748
10297
293
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Arab utca részlet. Olaj, karton üvegezett keretben, 50×34 cm 1551131
10298
293
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton( sérült), keretben, 32×42 cm 1538825
10299
293
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 58×42 cm 1537644
10300
293
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet székkel. Vegyes technika, papír, 37×29 cm 1529744
10301
293
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm 1550221
10302
293
1914 Olvashatatlan jelzéssel: Pajzán mulatság. Ceruza, papír, üvegezett kerteben, 38×56 cm 1508023
10304
293
Olvashatatlan jelzéssel: Szobrász inas. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm 1371421
10305
293
60000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm 1453234
10306
293
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft