Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1552831
10269
293
Vertel József (1922-1993): Budapest, Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 12x8 cm. 1552813
10270
293
Vertel József (1922-1993): Visegrád. Rézkarc, papír, jelzett, 5x15 cm. 1555320
10271
293
Vertel József (1922-1993): Erzsébet-híd. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7 cm. 1556501
10272
293
Vén jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 100×70 cm 1555324
10273
293
Vén Zoltán (1941- ): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10,5×7 cm 1549391
10274
293
Vilhelm jelzéssel: Kompozició. Olaj, karton, üvegezett keretben, 12×30 cm 1555629
10275
293
24000
Völgyi Dezső (1926-1994) : Balaton part. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm 1549362
10276
293
Vörös jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, keretben, 13×19 cm 1555474
10277
293
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 49×40 cm 1550617
10278
293
Vörös jelzéssel: Asztali csendélet. Akril, papír, sérült, keretben, 29×39 cm 1488342
10279
293
Walleshausen Zsigmond (1888-?): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 11×16 cm 1554353
10280
293
Wally jelzéssel: Félúton Kistarcsa és Csömör között. Tempera, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft