Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1529760
10245
293
Szőnyi jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, 55×36 cm 1540256
10246
293
Szőnyi jelzéssel: Akt. Vegyes technika, karton, sérült, 42×62 cm 1551288
10247
293
24000
Szőnyi István (1894-1960): Duna mellett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×23 cm 1550809
10248
293
Szűr-Szabó József (1902-1988): Csokonai. Rézkarc(50/16), papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1521029
10249
293
Takács Zoltán (1940-): Vadkacsázás. Linó, papír, jelzett, 33×24 cm 1521156
10250
293
3800
Tedesco Anna (1903-1969) : Zsennye. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm 1540125
10251
293
Telepy jelzéssel: Alpesi táj vitorlással. Olaj, vászon, keretben, 44×30 cm 1550456
10252
293
Telepy jelzéssel: Kilátás a domboldalról. Akvarell, papír, keretben, 22×28 cm 1512942
10253
293
11000
Tibor jelzéssel: Ünnepség a főtéren. pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×40 cm 1555069
10254
293
T.J. jelzéssel: Híd az Isonzó fölött 1915. Olaj, vászon, keretben, 24×33 cm 1539997
10255
293
Tornyai jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, falemez, 18×46 cm 1551234
10256
293
Tóth György: Akt székkel. Ceruza, papír, jelzett, 29,5x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft