Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1452871
10572
293
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus Ex Libris Galambos. Linó, papír, jelzett a linón, 9×8 cm 1453188
10573
293
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Ex libris, Poór Ferenc. Linó, papír, jelzett, 6×7 cm 1537326
10574
293
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979):Ex libris Galambos Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm 1537506
10575
293
Ex libris - small-graphics
Richard Throll (1880-1961): Erotikus ex libris Adolf Kappus. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 11×7 cm 1541793
10576
293
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): A Csíkszeredai Katolikus Fiúgimnázium 1940-ben végzett növedékeinek negyvenéves találkozójának emlékére. Linó, papír, jelzett, 13×9 cm 1378058
10577
293
Ex libris - small-graphics
Peteris Upitis (1896-1976): Ex libris Blasbjerg. fametszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1467075
10578
293
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libiris Dr Ludwig Bencze. Színes fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7×6 cm 1556210
10579
293
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): 10 db ex libris, klisé/linó/fametszet, papír, jelzettek a klisén/linón/fametszeten, különböző méretben 1396252
10580
293
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett, 8×4 cm 1439703
10581
293
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal (1928-2014): Ex libris PF. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×4 cm 1396227
10582
293
Ex libris - small-graphics
prof. Jaroslav Vodrázka (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, 10x7cm 1380039
10583
293
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiß (1911-2007) Ex libris. Fametszet. Jelzett / bookplate, wood-engraving. Signed. 16x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft