Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1541861
10512
293
Ex libris - small-graphics
Csutak Levente (1940-): Ex libris Bérces Judit. Linó, papír, jelzett a dúcon, 14×6 cm 1419642
10513
293
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): In Memoriam Dott. Nerone Santagiuliana Ex libris. Színes fametszet, papír, jelzett, 12×8 cm 1453157
10514
293
Ex libris - small-graphics
Zbigniew Dolatowski (1927-2001): Ex libris Erik Skoveborg. Linómetszet. Színes. / Lino cut bookplate 10x7 cm 1378072
10515
293
Ex libris - small-graphics
Dafinel Duinea (1921-1998): Ex libris Tellmann. Linó, papír, jelzett, 9×6 cm 1529900
10516
293
Ex libris - small-graphics
Hans Eggimann (1872-1929): Ex libris Elsener. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×8 cm 1374989
10517
293
Ex libris - small-graphics
Juan Estiarte (1901-1986): Ex libris Sebatia Gasch. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×7,5 cm 1529828
10518
293
Ex libris - small-graphics
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Ximenez. Rézkarc, papír, jelzett, 15,5×9,5 cm 1556512
10519
293
Ex libris - small-graphics
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Kurt Börmel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10×10 cm 1554815
10520
293
Ex libris - small-graphics
Furner jelzéssel: Olvasó ember, rézkarc, papír, paszpartuban, 9×5 cm 1556557
10521
293
Ex libris - small-graphics
Gergely Sándor (1888-1932): Erotikus ex libris, Venetianer Böske. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×7,5 cm 1419791
10522
293
Ex libris - small-graphics
Ludwig Hofmann (1861-1945): Erotikus ex libris Heeren. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5×15,5 cm 1419335
10523
293
Ex libris - small-graphics
Franz Illi (1932-): Ex Libris Doina Ionescu Braicu. Rézmetszet, papír, jelzett, 9×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft