Iván István (1905-1968) 1949. "Magyar Állami Pénzverő / Budapesti Nemzetközi Őszi Vásár" Al emlékérem (32mm) + 1983. "1883-1983 Budapest / 100 év a termékminőség szolgálatában" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:2
Józsa Lajos (1944-) DN "Grand Hotel Aranybika" Br emlékplakett, számozott 1/1 példány (568g/135mm) T:1- /
Hungary ND "Grand Hotel Golden Bull" Br commemorative plaque, numbered 1/1. Sign.: Lajos Józsa (568g/135mm) C:AU
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag és Br emlékérem pár (34,59g/0.640/42,5mm) T:1,1- apró patina
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" Ag és Br emlékérem pár (35,99g/0.640/42,5mm) T:1(PP)