Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
cca 1920-1930 Este Donau-Dampfschiffahrts-GesellSchaft (DDSG) prompte, fahrplanmaßige Schiffsverkehre nach allen Haptplätzen der Donau, Első Duna-Gőzhajózási Társág (DGT) dunai útvonal térképe, Wien, Kartographisches Früher Militärgeographisches Institut, német nyelven, hajtásnyomokkal, a hajtások mentén szakadásokkal, 50x69 cm./
Route map of First Danube Steamboat Shipping Company (DDSG), Wien, Kartographisches Früher Militärgeographisches Institut, in German language, with tears, 50x69 cm.
cca 1900-1910 Badeni járás katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, ceruzás bejelülésekkel, német nyelven, 39x57 cm./ cca 1900-1910 Baden district military map, 1:75.000, on canvas, with markings, in German lanuage, 39x57 cm.