Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1534338
30555
291
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Szent-Györgyi Albert" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 1534341
30556
291
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Thököly Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat 1447623
30557
291
Numizmatika
DN " Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött Cu-Zn emlékérem tanúsítvánnyal (20mm) T:PP 1447606
30558
291
Numizmatika
DN " Magyarok Kincstára - Mária Terézia Ezüstdénár" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (14mm) T:PP 1447612
30559
291
Numizmatika
DN " Magyarok Kincstára - Aranydukát 1848" aranyozott Cu-Zn emlékérem tanúsítvánnyal (20mm) T:PP 1534430
30560
291
Numizmatika
DN "A magyar nemzet pénzérméi - IV. Béla és a szlavón báni dénár 1235-1270" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP 1534355
30561
291
Numizmatika
DN "Ferenc József ezüst forintjai - 1868KB 1Ft Angyalos címer" ezüstözött Cu ötvözet, jelzett utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1520904
30562
291
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (9,96g/0.925/30mm) T:PP 1537111
30563
291
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP 1521100
30564
291
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) DN "Déli harangszó / Nándorfehérvár 1456" részben aranyozott Ag emlékérem (9,95g/0.925/30mm) T:PP 1520982
30565
291
Numizmatika
2015. "1000 éves a Mátyás Templom" aranyozott fém emlékérem (45mm) T:PP ujjlenyomat 1505239
30566
291
Numizmatika
DN "Koronázás szett 1867": "I. Ferencz Iósef I. K. Avsztriai császár" és "Erzsébet Avsztriai császárné" aranyozott Cu-Ni emlékérmek, mindkettő U.P. jelzéssel, tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP kis ujjlenyomat Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft