Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 138

Ausztria 1972. Moosburg Wanderfreunde - Ramsau - Winterwanderung Br túrajelvény szalaggal (50x64mm) + Németország DN Deutscher Scützenbund (Német Lövész Szövetség) aranyozott, zománcozott jelvény T:2 Austria 1972. Moosburg Wanderfreunde - Ramsau - Winterwanderung Br tour badge with ribbon (50x64mm) + Germany ND Deutscher Scützenbund (German Shooting and Archery Federation) gilt and enamelled badge C:XF
30880.

Ausztria 1972. "Moosburg Wanderfreunde - Ramsau - Winterwanderung" Br túrajelvény szalaggal (50x64mm) + Németország DN "Deutscher Scützenbund (Német Lövész Szövetség)" aranyozott, zománcozott jelvény T:2 Austria 1972. ""Moosburg Wanderfreunde - Ramsau - Winterwanderung" Br tour badge with ribbon (50x64mm) + Germany ND "Deutscher Scützenbund (German Shooting and Archery Federation)" gilt and enamelled badge C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria 1976. 8. Erdei túranap - KSG alapító, Mölbling fém jelvény, rajta siketfajd (~46x120mm) T:2,2- Austria 1976. 8. Waldwandertag KSG Funder Mölbling badge, with Wood Grouse picture (~46x120mm) C:XF,VF
30881.

Ausztria 1976. "8. Erdei túranap - KSG alapító, Mölbling" fém jelvény, rajta siketfajd (~46x120mm) T:2,2- Austria 1976. "8. Waldwandertag KSG Funder Mölbling" badge, with Wood Grouse picture (~46x120mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Ausztria DN Habsburg-ház címere Cu övcsat feltét, felső rögzítőben karika (49x50mm) T:2 Austria ND House Habsburg coat of arms Cu belt buckle attachment, ring in the upper fixing (49x50mm) C:XF
30882.

Ausztria DN "Habsburg-ház címere" Cu övcsat feltét, felső rögzítőben karika (49x50mm) T:2 Austria ND "House Habsburg coat of arms" Cu belt buckle attachment, ring in the upper fixing (49x50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria DN Bécs címere zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitűző (tűvel együtt 2,29g) T:2 Austria ND Vienna coat of arms enamelled, gold plated, hallmarked Ag pin (with pin 2,29g) C:XF
30883.

Ausztria DN "Bécs címere" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitűző (tűvel együtt 2,29g) T:2 Austria ND "Vienna coat of arms" enamelled, gold plated, hallmarked Ag pin (with pin 2,29g) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horvátország 22db-os kitűző tétel, benne INA olajipari vállalat kitűzői (9xklf), KONČAR elektronikai, közlekedési és energetikai vállalat kitűzői (5xklf) és Kraš édességgyártó vállalt kitűzői (8xklf) T:2 Croatia 22pcs of pins, inculding INA oil company (9xdiff), KONČAR electrical, transport and energy company (5xdiff) and Kraš confectionery company (8xdiff) C:XF
30884.

Horvátország 22db-os kitűző tétel, benne "INA" olajipari vállalat kitűzői (9xklf), "KONČAR" elektronikai, közlekedési és energetikai vállalat kitűzői (5xklf) és "Kraš" édességgyártó vállalt kitűzői (8xklf) T:2 Croatia 22pcs of pins, inculding "INA" oil company (9xdiff), "KONČAR" electrical, transport and energy company (5xdiff) and "Kraš" confectionery company (8xdiff) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Japán 1964. Tokyo 1964. / Team Official aranyozott, fém olimpiai jelvény szalaggal (37,5x60mm), a szalagon India festett, ötkarikás jelvény (16x26mm) eredeti tokban T:2 Japan 1964. Tokyo 1964. / Team Official gilt, metal Olympic badge with ribbon (37,5x60mm), with India painted badge on the ribbon (16x26mm) in original case C:XF
30885.

Japán 1964. "Tokyo 1964. / Team Official" aranyozott, fém olimpiai jelvény szalaggal (37,5x60mm), a szalagon "India" festett, ötkarikás jelvény (16x26mm) eredeti tokban T:2 Japan 1964. "Tokyo 1964. / Team Official" gilt, metal Olympic badge with ribbon (37,5x60mm), with "India" painted badge on the ribbon (16x26mm) in original case C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
28
Lengyelország 30db-os vegyes, főként városi címeres jelvény és kitűző tétel, közte Kraków, Warszawa, Lublin, Poznan, Gdansk T:2,2- kopás Poland 30pcs of various badges and pins, mainly with city coat of arms, inclidung Kraków, Warszawa, Lublin, Poznan, GdanskC:XF,VF wear
30886.

Lengyelország 30db-os vegyes, főként városi címeres jelvény és kitűző tétel, közte "Kraków", "Warszawa", "Lublin", "Poznan", "Gdansk" T:2,2- kopás Poland 30pcs of various badges and pins, mainly with city coat of arms, inclidung "Kraków", "Warszawa", "Lublin", "Poznan", "Gdansk"C:XF,VF wear

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia DN Fulham Football Club zománcozott kitűző T:1- Great Britain ND Fulham Football Club enamelled pin C:AU
30887.

Nagy-Britannia DN "Fulham Football Club" zománcozott kitűző T:1- Great Britain ND "Fulham Football Club" enamelled pin C:AU

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
NDK ~1950-1970. Jungpioniere 21db klf német úttörő jelvény és kitűző T:2 GDR ~1950-1970. Jungpioniere 21pcs of diff German pioneer themed badges and pins C:XF
30888.

NDK ~1950-1970. "Jungpioniere" 21db klf német úttörő jelvény és kitűző T:2 GDR ~1950-1970. "Jungpioniere" 21pcs of diff German pioneer themed badges and pins C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NDK 1957-1961. 4db klf Május 1. jelvény T:1- GDR 1957-1961. 4pcs of diff 1st of May badges C:AU
30889.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NDK ~1970-1980. Zászló formájú festett fém kitűző (14x18mm) T:2 GDR ~1970-1980. Flag-shaped painted pin (14x18mm) C:XF
30890.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Németország DN Jena Motor SC zománcozott kitűző T:2 Germany ND Jena Motor SC enamelled pin C:XF
30891.

Németország DN "Jena Motor SC" zománcozott kitűző T:2 Germany ND "Jena Motor SC" enamelled pin C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft