Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 83

15562.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15563.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
T. Tóth Sándor: Az erdélyi matematika történetéből. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15564.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vasas Samu: Népi gyógyászat. Kalotaszegi gyűjtés. Bukarest, 1985, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papírvédőborítóval, jó állapotban.
15565.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15566.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Semmelweis Orvostudományi Egyetem klinikáinak és intézeteinek története. (1945-1975.) Szerk.: Dr. Székely Sándor. Bp., 1976, Semmelweis Orvostudományi Egyetem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, rézplakettel, kissé kopottas aranyozással, az egyetemi professzorok életrajzával és fekete-fehér fotóival.
15567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15568.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kovács György, Heltay István: A mezeinyúl. Ökölúgia, gazálkodás, vadászat. Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15569.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes megelőzése és kezelése. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírborítékban.
15570.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alexits György: Bolyai János világa. Bp., 1977, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15572.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15573.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft