Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 44

Maduschka, Leo: Junger Mensch im Gebirg. München, 1936, Gesellschaft Alpiner Bücherfreunde. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15177.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15178.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Javelle, Emile: Erinnerungen eines Bergsteigers. München, 1938, Gesellschaft alpiner Bücherfreude. Vászonkötésben, jó állapotban.
15179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pfann, Hans: Führerlose Gipfelfahrten in den Hochalpen, dem Kaukasus, dem Tian-Schan und den Anden. Berlin, 1941, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15180.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Paulcke, Wilhelm: Berge als Schicksal. München, 1936, Verlag F. Bruckmann. Vászonkötésben, jó állapotban.
15181.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Förster, Hans Albert - Grassler, Franz: Bis zum Gipfel der Welt. Vom Mont Blanc zum Mont Everest. Lipcse, 1957, Brockhaus Verlag. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
15182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15183.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15185.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15186.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fritz Rudolph: A Himalája tigrisei. Harc a világ tetejéért. Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászonkötésben, papírborítóval.
15187.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15188.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft