Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 131

15451.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15452.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15453.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15454.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kartonborítóval.
15455.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Wagner R(ichárd): Az istenek alkonya. A Nibelung Gyűrűje c. trilógia harmadik napja. Fordította Radó Antal. Operaházi Könyvtár. Bp., é.n, Bárd Ferenc és Fia. Kiadói papírkötés.
15456.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15457.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.  191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /  With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
15458.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Beaupré Miller, Olive: Little Pictures of Japan. Chicago/Toronto, 1925. The Book House for Children. Mesék egész oldal illusztrációkkal. Egészvászon kötésben, kopásokkal / Tales with page illustrations, iIn full linen binding with some wear.
15459.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15460.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Yusaku Imaizumi (1850-1931) - Kosaburo Usui (?-?) - Kokyo Tanuguchi (1864-1915): Kosei Chosho I-IV. - Négy kötetes japán fametszettömb-könyv, ami antik japán műtárgyak katalógusa. Kyoto, 1903, Kanbei Murakami - Naosaburo Yamada. A borító kopottas. A kötése sérült, megviselt, de egyébként jó állapotban. / Four volumes Japanese woodblock book of antique catalog of Japanese treasures, in Japanese language, the cover is worn, the binding is damaged.
15461.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15462.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft