Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 418

Nil: Nálunk. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben. Jó állapotban.
15919.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Babits Mihály: A második ének. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 103 p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás! Sorszámozott (2000/1424.) példány.
15920.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., é.n., Révai. Kiadói félhalina-kötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15921.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói fűzött papírkötés. Jó állapotban.
15922.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15923.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15924.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gárdonyi Géza: Egri Csillagok. Biczó András színes képeivel és rajzaival, díszített kiadás. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Átkötött modern műbőr kötés, az eredeti borítót az újrakötéshez felhasználták.
15925.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A. J. Cronin: Réztábla a kapu alatt. Fordította Dr. Szinnai Tivadar. Bp., 1943, Dante. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
15926.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 14 db: Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg, Charles és Mary Lamb: Shakespeare mesék, Lukácsy András: Elmés játékok, játékos elmék, Agatha Christie: Halál a níluson, Agatha Christie: Tíz kicsi néger, Rejtő Jenő: A megkerült cirkáló, Szalay Lenke Éjszakai telefonhívás, Lovassné Kiss Ildikó, Lovass Pál: A karcsúság titka, Gyárfás Miklós: Volt egyszer egy színház..., Manuel Vázquez Montalbán: Déltengerek, Hankiss Ágnes: Széphistória, Mattyasovszky Jenő: Hód játszmája, Francois Mauriac: Regények. Különféle kiadásban. Változó Állapotban.
15927.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schalom Asch: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
15928.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pauline Schanz, H. Waldemar: Mädchen-geschichten. Willy Plank hat színes egészoldalas illusztrációjával. Stuttgart, é.n., Loewes Verlag Ferdinand Karl. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
15929.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Beebe William: Félmérföldnyire a tenger színe alatt. Fordította Dr. Sebestyén Olga, és Dr. Wolsky Sándor. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.
15930.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: