Porcelán Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1538084
11093
291
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) matricás mokkás csésze és alj (6 db), kopott 1525228
11094
291
Vegyes városképes porcelán emlékkorsó (Sopron, Győr, Buda, Budapest..stb.), 9 db, Alföldi és Hollóházi porcelán, matricás, jelzett, hibátlanok, 11 cm. és 20 cm. közötti méretben. 1535593
11095
291
Aquincumi cipőfűző porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1536937
11096
291
Aquincumi porcelán kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 1527096
11097
291
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 1542105
11098
291
Aquincumi fésülködő porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 1524741
11099
291
Aquincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1539247
11100
291
Wedgewood dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 1539246
11101
291
Wedgewood dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 1538097
11102
291
Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzés nélkül, apró máz hibával, h:33 cm, m:16,5 cm / Royal Dux tiger, small damage 1537173
11103
291
Villeroy&Boch kis teáskanna, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1537161
11104
291
Chodziez hiányos mokkás készlet, cukordobozon apró lepattanás, matricás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft