Porcelán Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1535576
11081
291
Zsolnay labdázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 11 cm 1505843
11082
291
Zsolnay hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott 1540546
11083
291
Hollóházi halacska, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:8 cm 1540775
11084
291
Hollóházi "Kisvárda, szatmári szilvapálinka" porcelán butykos, matricás, jelzett, kis lekopásokkal, m: 25 cm 1535989
11085
291
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm 1538024
11086
291
Hollóházi porcelán kulacs, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm 1535601
11087
291
Hollóházi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, javítással, m: 23,5 cm 1497754
11088
291
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, festék hibával, m:28 cm 1524478
11089
291
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, 2 db, hibátlan. m: 23 cm 1527085
11090
291
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, fülei csúcsán kopásnyomokkal, 20x11 cm 1521278
11091
291
Hollóházi virág mintás hiányos mokkás készlet, matricás, kopott 1400673
11092
291
40000
cca 1890 Fischer vagy Zsolnay hiányos teáskészlet, kézzel festett, restaurált, kopott aranyozás, jelzés nélkül, összesen:4 db / Fischer or Zsolnay deficient tea set, restored, worn gilding, unsigned Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft