Festmények és grafikák Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1056371
10060
291
24000
cca 1940 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): A szovjet legyőzi a náci Németországot. Propganda grafika. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x45 cm 1125237
10061
291
Ék Sándor (1902-1975): Szamuely Tibor Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm 1519702
10062
291
Ék Sándor (1902-1975): Kislány a babával. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×26 cm 1312551
10063
291
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm 1163240
10064
291
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40. Paszpartuban 1056438
10065
291
Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm 1206439
10066
291
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm 1540383
10067
291
Éliás jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm 1520407
10068
291
Faragó Ákos (1903 - 1980): Női portré (karikatúra) . Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23 cm 1535846
10069
291
Farkasházy Miklós (1895-1964): Áprilisi napsütésben. Színezett rézkarc, jelzett, üvegezett keretben,13x23cm 1512151
10070
291
Farkasházy Miklós (1895-1964): Öregfa a Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, 36×27 cm 1334209
10071
291
170000
Fassel L'ousa Ferenc (1915-2009): Női portré. Olaj, farost jelzett, keretben, 70×50 cm
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft