Festmények és grafikák Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1538651
10108
291
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Krumpli szedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×15 cm 1535275
10109
291
Kondor Béla (1931-1972): Afrikai nosztalgia. Fametszet, paspartuban, hátoldalon feliratozva, 15x12 cm 1538781
10110
291
Konecsni jelzéssel: Olimpia. Olaj, vászon, keretben, 90×60 cm 1541327
10111
291
3400
B. Koppány György: Matyó legény (1930). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 20x14 cm 1535366
10112
291
Kozma Lajos (1884-1948): Vágy. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 1534837
10113
291
Kós Károly (1883-1977): Rozsnyó vára. Színes linómetszet, papír, jelzett a linon, 11×11 cm 1534839
10114
291
Kós Károly (1883-1977): Törcsvár. Színes linómetszet, papír, jelzett a linon, 11×11 cm 1537619
10115
291
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Sámson. Szitanyomat, papír, jelzett, 35×22 cm 1406427
10116
291
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm 1541530
10117
291
Kun Sarolta (1990-): Szürkületi kilátás. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 40×36 cm 1539781
10118
291
Fritzi Kuntschak (?-?): Johanna Lippert mit 14 Jahren 1918. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 31×24 cm 1512844
10119
291
Lajos Ferenc (1912-1998): Beavatás. Tus, papír, jelzett, 33×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft