Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 110

7db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte Petőfi Gimnázium 75 BP, BLSZ, 1961 Budapest T:1-,2
30951.

7db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Petőfi Gimnázium 75 BP", "BLSZ", "1961 Budapest" T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
7db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, közte DN Tallin jelvény, DN Kreml zománcozott jelvény T:2 7pcs of various badges and pins, including ND Tallin badge, ND Kremlin enamelled badge C:XF
30952.

7db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, közte DN "Tallin" jelvény, DN "Kreml" zománcozott jelvény T:2 7pcs of various badges and pins, including ND "Tallin" badge, ND "Kremlin" enamelled badge C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
7db-os vegyes kitüntetés adományozói okirat és igazolvány, közte 1982. Munka Érdemrend bronz fokozat adományozói okirata
30953.

7db-os vegyes kitüntetés adományozói okirat és igazolvány, közte 1982. "Munka Érdemrend bronz fokozat" adományozói okirata

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10db-os vegyes jelvény és kitűző tétel sport témában T:1-,2
30954.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10db-os kitűző és jelvény tétel a szocialista korszakból, közte KISZ - Ifjúság a Szocializmusért, Kender-Juta Budapest, Előre T:2,2-
30955.

10db-os kitűző és jelvény tétel a szocialista korszakból, közte "KISZ - Ifjúság a Szocializmusért", "Kender-Juta Budapest", "Előre" T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte DN Mickey University festett aranyozott jelvény WALT DISNEY CO. gyártói jelzéssel, DN Természetvédők Turista Egyesülete műanyag, madárkát ábrázoló jelvény, DN Magyar Rádió és Televízió Törzsgárda jelvény (2x), valamint egy Toyota embléma T:1-,2
30956.

10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte DN "Mickey University" festett aranyozott jelvény "WALT DISNEY CO." gyártói jelzéssel, DN "Természetvédők Turista Egyesülete" műanyag, madárkát ábrázoló jelvény, DN "Magyar Rádió és Televízió Törzsgárda" jelvény (2x), valamint egy Toyota embléma T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, közte Lufthansa, LDK Schwerin T:1-,2 10pcs of various badges and pins, including Lufthansa, LDK Schwerin C:AU,XF
30957.

10db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, közte "Lufthansa", "LDK Schwerin" T:1-,2 10pcs of various badges and pins, including "Lufthansa", "LDK Schwerin" C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, főleg sport témában, közte Angola, Moszkva T:1-,2 11pcs of various pins and badges, mostly sports themed, inlcuding Angola, Moscow C:AU,XF
30958.

11db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, főleg sport témában, közte "Angola", "Moszkva" T:1-,2 11pcs of various pins and badges, mostly sports themed, inlcuding "Angola", "Moscow" C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16db-os vegyes sport- és díjérem tétel, közte Matskássy Gyula (1912-1971) 1948. MMSzSz Sporttitkárság Bankcsoport - Evezés II. Br díjérem, Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1927. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / 1947. Evezős Sz.O. I. fém díjérem T:2,2-
30959.

16db-os vegyes sport- és díjérem tétel, közte Matskássy Gyula (1912-1971) 1948. "MMSzSz Sporttitkárság Bankcsoport - Evezés II." Br díjérem, Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1927. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / 1947. Evezős Sz.O. I." fém díjérem T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16db-os vegyes sport- és díjérem tétel, közte ~1940. SzVSE I. fém díjérem LUDVIG gyártói jelzéssel, Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Bp.Középfokú Iskolai Bajnokság 1971-1972 ezüstözött fém sportérem T:2,2-
30960.

16db-os vegyes sport- és díjérem tétel, közte ~1940. "SzVSE I." fém díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel, Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. "Bp.Középfokú Iskolai Bajnokság 1971-1972" ezüstözött fém sportérem T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
52db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel légitársaságok és repülők témában, mind felakasztható díszpárnába szúrva T:2,2-
30961.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
57db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte Fűrész és Hordóipari Törzsgárda 20 év, Leningrád, Az egység élenjáró katonája T:vegyes
30962.

57db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte "Fűrész és Hordóipari Törzsgárda 20 év", "Leningrád", "Az egység élenjáró katonája" T:vegyes

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft