Könyvek: Vallás

Tételek száma: 39

15603.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gerhard J. Bellinger: Nagy valláskalauz. Budapest, 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, színes és fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
15604.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15605.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
John Bunyan: A Szent Háború. Bp., é.n., Primo. Kiadói puhakötésben.
15606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15607.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gertrud le Fort: A gettóból jött pápa. Vigilia-könyvek 3. Bp., 1934, Pázmány Péter Irod. Társ. 254 p. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
15608.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DOM katolikus könyvek 3 kötete: dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Budapest, 1933, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. Mihelics Vid: Világproblémák és a katolicizmus. Budapest, 1938, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. dr. Kühár Flóris: A lélek szemével. Budapest, 1930, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15610.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Adjutorium nostrum nomine domini seu selecta pietatis exercitia. Sub tuum praesidium confugimus. Tirnaviae, 1881, Literis sigismundi Winter. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél szakadással, kopással.
15611.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15612.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,59
Nogáll János: Szent halmok. Épületes könyvtár III. könyv. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanta és társai). Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült előzéklappal, és címlappal, foltos lapokkal.
15613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15614.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft