https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
15429.
 

Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
EUR
,
16.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Farkas Géza: Élettani előadásai I. Az energiaforgalom életjelenségei. Biophysika. Bp., 1922, Pesti Lloyd-társulat nyomdája. Átkötött félvászon kötésben, javított oldalakkal.
15430.
 

Dr. Farkas Géza: Élettani előadásai I. Az energiaforgalom életjelenségei. Biophysika. Bp., 1922, Pesti Lloyd-társulat nyomdája. Átkötött félvászon kötésben, javított oldalakkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.42
EUR
,
6.40
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Schuschny Henrik: Az utazás egészségtana. Bp., 1913. Országos Közegészségi Egyesület Könyvkiadó Vállalata. Az Egészség Könyvtára sorozat XIV. Kiadói félvászon kötésben.
15431.
 

Dr. Schuschny Henrik: Az utazás egészségtana. Bp., 1913. Országos Közegészségi Egyesület Könyvkiadó Vállalata. Az Egészség Könyvtára sorozat XIV. Kiadói félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.10
EUR
,
7.20
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk első segítséget rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.
15432.
 

Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk "első segítséget" rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.42
EUR
,
6.40
USD
Ajánlatok száma:
1
Dalmady Zoltán és Lobmayer Géza: A légy. Az egészség veszedelme. Bp., é.n. Országos Közegészségi Egyesület. 136p. Sok képpel és ábrával. Kissé foltos papírborítékban
15433.
 

Dalmady Zoltán és Lobmayer Géza: A légy. Az egészség veszedelme. Bp., é.n. Országos Közegészségi Egyesület. 136p. Sok képpel és ábrával. Kissé foltos papírborítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.10
EUR
,
7.20
USD
Ajánlatok száma:
0
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.
15434.
 

David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés