Könyvek: Technika Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1529319
15531
290
4200
Books: Technics
Vegyes műszaki könyvek, 8 db:
Sadaricsev: Gépkocsi javítása. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
Gépipari táblázatok. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
Tömösy M. Jenő: Gépjárművek villamos berendezése. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1953, Népszava. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
Magyar Gördülőcsapágy Művek 670. Gyártmánykatalógus. Bp., (1967), Kossuth Nyomda. Kiadói papírkötés.
Pataki Nándor: A korszerű kompresszorozás gyakorlati tapasztalatai és alapelvei. Bp., 1964, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés.
Vízgőzdiagrammok. Szerk.: Tamásy András. Bp., 1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói kissé foltos papírkötés.
V. I. Anohin: A gépkocsi szerkezete. Bp., 1952, Népszava. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
Fúrás-faragás. Szerszámok, polcok, falak, ajtók. Fordította Farkas Elemér. Pannónia Barkácskönyvek. Bp., 1990, Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés. 1518591
15532
290
Books: Technics
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban, a gerince hiányzik, a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas. 1456827
15533
290
Books: Technics
Dr. Apáthy Jenő: A levegő meghódítása. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai Grafikai Intézet és Kiadvállalat Rt. Kiadó papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. 1426327
15534
290
Books: Technics
Schimanek Emil: Gőzkazánok, gőzgépek, és gőzturbinák. Tájékoztató a gőzüzemű erőművek üzemi viszonyairól. Budapest, 1950, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval. 1414445
15535
290
Books: Technics
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban 1457274
15536
290
Books: Technics
Dr. Némedy Imre: Szappanok és kozmetikai készítmények előállítása valódi és pótanyagokból. Bp, 1945, Delta, 170 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borító szakadozott, a hátsó borító hiányzik, a gerince szakadozott, hiányos, a kötése sérült. 1272343
15537
290
Books: Technics
Riesz József: Fémipari szakrajz. Vezérfonal az ipt. iskolai fémipari szakrajz tanulásához. Bp., é.n. Vörösváry. 92 p. Kiadói papírkötésben. 1218689
15538
290
Books: Technics
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások. 1335323
15539
290
200
Books: Technics
Vendéglátóipari technológia. A vendáglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1968, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben 1254127
15540
290
Books: Technics
Szentvári Miksa: A motorok szerkezete és kezelése. Bp., é.n., Vörösváry. 224 p. Kiadói papírkötésben. 1218417
15541
290
2200
Books: Technics
P. H. Groggins: A szintetikus szerves vegyipar alapeljárásai. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1234791
15542
290
Books: Technics
Herold Gyula: Bányaipar. Gépkezelő. Bp. 1952. Népszava. Kiadói illusztrált papírborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft