Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
Honvédelmi ismeretek III-IV. Budapest, 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas félvászon kötés. Az egyik oldal ragasztott, a kötése laza. Megviselt állapotban. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrálva.
Csontos István mk. alez.: Tüzérségi fegyverek szerkezettana (Általános Lövegszerkezettan) II. kötet. Budapest, 1978, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 254 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A hátulsó szennylapon tollal firka.
Gyenes István-Kiss Károly (szerk.): A tízhónapos tragédia. 1944. március 19-1945. január 20.
I-II. egybekötve. Dokumentumok és újságcikkek a korabeli eseményekből és sajtóból. Bp., 1945, Gábor Áron kiadás. 56 p. Kiadói papírkötésben.
Farkas Tivadar mérnök százados.: Löveg és fegyver szerkezettan III. (Lőfegyverek rendszertana) Budapest, 1972, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 288 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A borítón tulajdonosi névbejegyzés. A címlapon firka.
Pritz István: Magyar órák. Művészettörténeti tanulmány. A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai 80. Bp., 1943, Grega Nándor-ny., 62 p.+XII t. Javított gerincű papírkötés.
Szovjet repülés, Sztálini repülés. Cikkgyűjtemény a parancsnokok és pártpolitikai munkások számára. Bp., 1950, Honvédelmi Minisztérium. 128 p. Kiadói papírkötésben. Az utolsó lapon apró sérülés.
Luftflotten. Sonderheft Militärwissenschaftl. und Techn. Mitteilungen. Wien. 1928. 752p. + 1 t (a többi 4 hiányzik) Papírkötésben / 1 table is present from 5