https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tilinkó. Bp., 1939, Révai-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van. Márai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Nyírő József, Tamási Áron és mások novelláival. Számozott, 2885. számú példány.
16000.

Tilinkó. Bp., 1939, Révai-nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van. Márai Sándor, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Nyírő József, Tamási Áron és mások novelláival. Számozott, 2885. számú példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
16001.

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
16002.

Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval
16003.

Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.
16004.

A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.
16005.

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.
16006.

Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Thurzó Gábor: József és Putifárné. Budapest, 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, a borítója foltos. Első kiadás. A szerző által dedikált.
16007.

Thurzó Gábor: József és Putifárné. Budapest, 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, a borítója foltos. Első kiadás. A szerző által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Művek Lexikona I.-III. kötet. Teljes sorozat! Magyar Nagylexikon Kiadó, 2008. Több ezer mű komplett elemzése, jelentőségük. Védőborítóban, hibátlan állapotban.
16008.

Művek Lexikona I.-III. kötet. Teljes sorozat! Magyar Nagylexikon Kiadó, 2008. Több ezer mű komplett elemzése, jelentőségük. Védőborítóban, hibátlan állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett sorozat! .Védőborítóval, jó állapotban.. Bp., 1998-2004
16009.

Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett sorozat! .Védőborítóval, jó állapotban.. Bp., 1998-2004

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Révai Nagy lexikona. Komplett sorozat 21 kötetben. Kiegészítésekkel. Hasonmás kiadás kiváló állapotban.
16010.

Révai Nagy lexikona. Komplett sorozat 21 kötetben. Kiegészítésekkel. Hasonmás kiadás kiváló állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) Fordította: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borítója kopott, a gerince sérült. A III. kötetből 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!
16011.

Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) Fordította: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borítója kopott, a gerince sérült. A III. kötetből 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz