Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

15832.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15833.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15834.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 148 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15835.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15836.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15837.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15838.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos. Első kiadás, átkötött félvászon kötésben, jó állapotban
15839.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15840.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szép Ernő: Vőlegény. Három felvonás. Leipzig-Wien, (1922), Pegazus Kiadás, 131 p. Kiadói papírborítóban. Megviselt állapotban! Első kiadás!
15841.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15843.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft