cca 1700 A Nápolyi Királyság térképe. Színezett, díszes kartusú rézmetszet. Megjelent: Johann Hofmann Atlas Curieux oder neuer und Compendieuser Atlas. (Augsburg, 1700). Méret: 29x20 cm / cca 1700 Map of Kingdom of Napoli, Italy. Colored etching 31x20 cm
cca 1924 Budapest térképe, Budapest székesfőváros elemi iskoláinak III. osztálya számára, 1:30000, szerk.: Bardócz Pál, Erődi Kálmán, Kogutowicz Károly, ragasztásnyomokkal, 44×60 cm
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.