Fotó

Tételek száma: 417

Korszerű Háztartás, Több Szabadidő, Észak-Budai ÁFÉSZ propaganda fotóalbum, 40 db fotó feliratozva, feliratozott füzött harántalakú egészvászon mappában
12367.

'Korszerű Háztartás, Több Szabadidő', Észak-Budai ÁFÉSZ propaganda fotóalbum, 40 db fotó feliratozva, feliratozott füzött harántalakú egészvászon mappában

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1929 Debrecen, a 22. Országos Dalosverseny résztvevői, tablófotó, üvegezett fa keretben, 19,5×28 cm
12368.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Családi fotó Max Wagler Mühltroff műterméből, kartonra kasírozva, kis sérüléssel, 12x17 cm
12369.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1971 Budapest, Asztalos János Kertészeti Technikum tanári kara és végzett diákjai, kistabló 54 nevesített portréval, 24x30 cm
12370.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1980 Budapest, Leövey Klára Gimnázium tanári kara és végzett diákjai, kistabló 48 nevesített portréval, 24x30 cm
12371.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1980 Budapest, Kaffka Margit Gimnázium tanári kara és végzett diákjai, kistabló 55 nevesített portréval, 24x30 cm
12372.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1980 Budapest, József Attila Gimnázium tanári kara és végzett diákjai, kistabló 45 nevesített portréval, 24x30 cm
12373.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1957 Autóközlekedési Technikum növendékei és tanárai, kistabló 41 nevesített portréval, 24x30 cm
12374.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1895 Budapest, Evangélikus Főgimnázium tanárai és végzős diákjai, kistabló 32 nevesített portréval, 20x26 cm, karton 24x30 cm
12375.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1938 3 db fotó: kertészbál, jelmezest, tutaj, egy részük hátulján feliratozva, különböző méretben
12376.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1934 Giovani Italiane olasz fasiszta lány ifjúsági szervezet felvonulása a Duce, Benito Mussolini (1883-1945) előtt, sajtófotó, a hátoldalán feliratozva, 18x24 cm./ 1934 Giovani Italiane italian fasist girl organization parade front of the Duce, Benito Mussolini (1883-1945), pressphoto, with writing in the back, 18x24 cm.
12377.

1934 'Giovani Italiane' olasz fasiszta lány ifjúsági szervezet felvonulása a 'Duce', Benito Mussolini (1883-1945) előtt, sajtófotó, a hátoldalán feliratozva, 18x24 cm./ 1934 'Giovani Italiane' italian fasist girl organization parade front of the 'Duce', Benito Mussolini (1883-1945), pressphoto, with writing in the back, 18x24 cm.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1907 Pandorf. kártyázó társaság. Hátoldalán jelzett fotó Goetzloff Oszkár, Nezsider / 1907 Pandorf, Burgenland, card playing company. Sealed photo on cartboard 27x22 cm
12378.

1907 Pandorf. kártyázó társaság. Hátoldalán jelzett fotó "Goetzloff Oszkár, Nezsider" / 1907 Pandorf, Burgenland, card playing company. Sealed photo on cartboard 27x22 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft