Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1528975
10049
290
Csillag József (1894-1977): Vasárnap, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5×19,5 cm 1512330
10050
290
Csisztu Mihály (1933-2008): Békéscsaba. Rézkarc, karton, jelzett, 22×38 cm 1527910
10051
290
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 30×23 cm 1530372
10052
290
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): 1919 Északi front. Rézkarc, papír, jelzett. 22x32 cm 1496571
10053
290
3800
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli domboldal. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24×34 cm 1530463
10054
290
Diener jelzéssel:Sárga ház a folyónál. pasztell, papír, üvegezett kereteben, 38×40 cm 1531119
10055
290
Diener jelzéssel: Katedrálisa a folyónál. pasztell, papír, üvegezett kereteben, 38×40 cm 1529051
10056
290
Dienes jelzéssel: Kisfiú, olaj, farost, 70×50 cm 1518791
10057
290
Dilinko jelzéssel: Csónakázók. Olaj, farost, 36×44 cm 1481294
10059
290
Edu Dombinski: Bécs, Stephansdom. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 28x18 cm 1528999
10060
290
Dörner jelzéssel: Róma 1981, akvarell, papír, paszpartuban, 20×27 cm 1512320
10061
290
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi faluvég. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft