Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1528963
10025
290
Benyó Ildikó - Penci: Kiűzetés a Paradicsomból. Linó, papír. Jelzett, sorszámozott 6/8. Javított szakadással 40x60 cm 1496825
10026
290
Berény jelzéssel: Fürdözők a stégen. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 35×25 cm 1528550
10027
290
Berki Viola (1932-2001): Linó, papír, sorszámozott, 15/100. Jelzett 17x24 cm 1514162
10028
290
Beron Gyula (1885-1971): Pihenő. Rézkarc, karton, jelzett, 29×37 cm 1529239
10029
290
Berzevay jelzéssel: Téli patakpart, olaj, farost, díszes keretben, 49×68 cm 1531112
10030
290
Bér jelzéssel: Zenélő hölgyek. Vegyes technika, karton, festék hibákkal, keretben, 31×43 cm 1529358
10031
290
Bihari Gábor (1975- ): Nem jön ma már a zsákos ember érted, vegyes technika, fa, jelzett, keretben, 40×27,5 cm 1531041
10032
290
36000
Bizse János (1920-1981): Orfűi tónál. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1439863
10033
290
30000
Bod László (1920-2001): Nagymarosi parkrészlet. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 60×80 cm 1514235
10034
290
3800
Bojtos Károly (1936-2011): Kilátás a Gellért hegyről. Rézkarc, karton, jelzett, 27×40 cm 1372746
10035
290
Borbély Gizella (1920-1994): Lovasszekér. Pasztell, papír, jelzett, 35×49 cm 1533050
10036
290
Bosznai jelzéssel: Tóparton, olaj, farost, keretben, 19×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft