Militária

Tételek száma: 43

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi Légierő Cu replika jelvény függőleges tűvel (59x63mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. K.u.K. Luftfahrtruppe Cu replica badge with vertical pin (59x63mm) C:VF
31068.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári és Királyi Légierő" Cu replika jelvény függőleges tűvel (59x63mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "K.u.K. Luftfahrtruppe" Cu replica badge with vertical pin (59x63mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
28
~1914-16. Éljenek a győzelmes szövetségesek / Isten éltesse vitéz hadseregünket Cu emlékérem (29mm) T:2,2-
31069.

~1914-16. "Éljenek a győzelmes szövetségesek / Isten éltesse vitéz hadseregünket" Cu emlékérem (29mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal, keresztszárélen gyártói jelzéssel T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.
31070.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal, keresztszárélen gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1916. Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján hadifém kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. Iron Merit Cross on a war ribbon war metal decoration with ribbon C:XF NMK 229.
31071.

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 229.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1916. Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords gold plated Br decoration with ribbon C:AU NMK 246.
31072.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon C:AU NMK 246.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1917. A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti gyártói dísztokban, BACHRUCH gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1917. War Cross for Civil Merit, IIIrd Class enamelled, hallmarked Ag decoration with BACHBRUCH makers mark, in orginal BACHBRUCH case C:XF NMK 290.
31073.

1917. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti gyártói dísztokban, "BACHRUCH" gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1917. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark, in orginal "BACHBRUCH" case C:XF NMK 290.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
14
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2,2- ph.  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, without hallmark, with ribbon Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.
31074.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, without hallmark, with ribbon Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. In memoriam 1914-1917 fém katonai felvarró (64,5x37,5mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. In memoriam 1914-1917 metal military patch (64,5x37,5mm) C:XF
31075.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "In memoriam 1914-1917" fém katonai felvarró (64,5x37,5mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "In memoriam 1914-1917" metal military patch (64,5x37,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1917. Sebesültek Érme cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. SZIGN.: R. Placht + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-,3 durva ph., oxidáció Hungary 1917. Wound Medal zinc decoration without ear and ribbon. Sign.: R. Placht + 1938. Upper Hungary Medal Br decoration without ribbon C:XF,VF,F heavy edge error, oxidation NMK.: 328., 427.
31076.

1917. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. SZIGN.: R. Placht + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-,3 durva ph., oxidáció Hungary 1917. "Wound Medal" zinc decoration without ear and ribbon. Sign.: R. Placht + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF,F heavy edge error, oxidation NMK.: 328., 427.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon awarded after first wound. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328
31077.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon awarded after first wound. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13
Osztrák-magyar Monarchia 1918. Brest-Litowsk Zn sapkajelvény (38x41mm) T:2,2- tűhiány / Austro-Hungarian Monarchy 1918. Brest-Litowsk Zn hat badge (38x41mm) C:XF,VF missing needle
31078.

Osztrák-magyar Monarchia 1918. "Brest-Litowsk" Zn sapkajelvény (38x41mm) T:2,2- tűhiány / Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Brest-Litowsk" Zn hat badge (38x41mm) C:XF,VF missing needle

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal, BRONZ fémjellel T:1-,2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with not matching ribbon and BRONZ hallmark C:AU,XF  NMK 418
31079.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal, "BRONZ" fémjellel T:1-,2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with not matching ribbon and "BRONZ" hallmark C:AU,XF NMK 418

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft