Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1527357
19074
289
Jewellery
Ezüst(Ag) gyerek karperec, hiányos zománc berakással, jelzett, 5x4,5 cm, bruttó: 11,1 g 1524159
19075
289
11000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kínai gyűrű, jelzett, méret:60, nettó: 6 g /Silver Chinese ring with undefined hallmark 1521861
19076
289
Jewellery
3 db ezüst (Ag.) gyűrű, jelzettek, az egyik szintetikus kő berakással, méret: 53-54, bruttó 3,6 g 1490457
19077
289
15000
Jewellery
Koponyafejes ezüst (Ag) medál, jelzés nélkül, 7×4 cm bruttó: 34 g 1524537
19078
289
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g 1497227
19079
289
Jewellery
Ezüst(Ag) ankh fülbevalópár, jelzett, 4,5x1,2 cm, nettó: 4,7 g 1522160
19080
289
Jewellery
Ezüst(Ag) tulipános fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, nettó: 4 g 1526520
19081
289
Jewellery
Ezüst(Ag) rák függő, jelzett, 3,3x1,8 cm, nettó: 2,4 g 1526513
19082
289
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 2,3 g 1526516
19083
289
Jewellery
Ezüst(Ag) boszorkány függő, jelzett, 3,8x2 cm, nettó: 2,6 g 1526510
19084
289
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 2,9 g 1526462
19085
289
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 58, nettó: 7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft