Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1526308
19038
289
Jewellery
Ezüst(Ag) mackós karkötő, jelzett, állítható hosszúságú, max. 18,5 cm, nettó: 3,3 g 1524868
19039
289
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzés nélkül, 51 cm, nettó 2,1 g 1522166
19040
289
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,4 g 1522035
19041
289
11000
Jewellery
Arany(Au) 14 K virágos fülbevalópár korall díszítéssel, jelzett, 1,2x1,8 cm, bruttó: 1,2 g 1522026
19042
289
30000
Jewellery
Arany(Au) 14 K fonott fülbevalópár, jelzett, 1,9x1,4 cm, nettó: 3,3 g 1522030
19043
289
22000
Jewellery
Arany(Au) 14 K skorpió függő, jelzett, 3,7x1,8 cm, bruttó: 2,2 g 1522023
19044
289
22000
Jewellery
Arany(Au) 14 K képtartós medál, jelzett, 2,1x1,3 cm, nettó: 2,4 g 1522003
19045
289
15000
Jewellery
Arany(Au) 14 K focilabda zománc díszítéssel, jelzett, 1,2x1,9 cm, bruttó: 1,6 g 1522192
19046
289
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal kirakott gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g 1522198
19047
289
Jewellery
Ezüst(Ag) "T" függő, jelzett, 2,3x1,7 cm, nettó: 1,5 g 1522200
19048
289
Jewellery
Ezüst(Ag) "N" függő, jelzett, 2,3x1,9 cm, nettó: 2 g 1522202
19049
289
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, 3,8x1,5 cm, nettó: 4,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft