Könyvek: Vallás

Tételek száma: 48

R. P. Joannicio Basilovits: Brevis Notitia Fundationis Theodori Koriathovits, olim Ducis De Munkacs, &c. Exhibens Statum Graeco-Cartholicae Dioecesis Munkacsiensis Hierarchicum, juxta seriem Episcoporum...Tomus II. Pars Quarta, Pars Quinta, Pars Sextae. Kassa, 1805, Joannis Josephi Ellinger. Korabeli félbőr kötés, rossz állapotban, a borítója kopottas, a hátsó kötéstábla sérült, hiányos, a hátsó védőlap sérült hiányos, az utolsó pár lap kissé sérült, foltos.
15759.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Teres Ágoston: Biblia és asztronómia. Mágusok és a csillag Máté evangéliumában. Bp., 1994, Springer Hungarica Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15760.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A Budapesti Református Theologiai Akadémia története 1855-1955. Bp., 1955, Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.
15761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15762.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Stuttgarti Bibliai Kislexikon. Fordította Sántha Máté. Eisenstadt, 1974, Prugg-Verlag. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15763.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hock János: Képes Biblia. Bp. 1989, Szent István Társulat. Az 1900. évi kiadás (Bp., szerzői) reprintje. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15764.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zadravecz István: Nagyasszony és hazánk. Bp., 1935, Held János, 16 p. Kiadói kissé szakadt, kissé foltos papírkötésben.
15765.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Papp Lajos: Ne hagyj minket a kísértésben, de szabadíts meg a gonosztól! Bp., 2008, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. A szerző által dedikált. A papírborító a szerző egyik másik munkájának a papírborítója.
15766.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, a kötése sérült, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
15767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A tizenkét Pius. Írták Balanyi György. Kühár Flóris, Ijjas Antal, Juhász Vilmos, Parragi György. Bp., 1942., Arkádia, 470 p. Kiadói viseltes félvászon-kötés, a borítója kopottas, a gerince sérült, fekete-fehér egészoldalas fotókkal.
15768.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Kühár Flóris: Barlangok, sírok, kupolák. Magyar kultúra-könyvtár 6. szám. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság Kiadása. Kiadói papírkötés.
15769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
J. R. Macduff D.D.: Noontide at Sychar or The story of Jacobs Well. A new testament chapter in providence and grace. London, 1872, James Nisbet, 1 t.+VI+1+268+8+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, a 1 t.+VI p oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
15770.

J. R. Macduff D.D.: Noontide at Sychar or The story of Jacob's Well. A new testament chapter in providence and grace. London, 1872, James Nisbet, 1 t.+VI+1+268+8+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, a 1 t.+VI p oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: